




Люк під плитку 400х500 "Техно-3D" — натискною з регулюванням
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ревізійний люк під плитку тип “Техно-3D”
призначений для встановлення в стіну. Після укладання облицювального матеріалу люк стає повністю невидимим!
- Облицювальний матеріал: керамічна плитка, мозаїка, кахельна плитка, штучний і натуральний камінь, мармур, граніт тощо.
- Встановлюється в стіни з: цегла, бетону, пінобетону, гіпсокартону тощо.
- Сфера застосування розпашного люка: кухні,вані, і тощо.
- Відмінність від інших моделей: Регульована петля з можливістю регулювання у всіх площинах — що виключає провисання дверцят після укладання плитки.
Особливості:
- Немає проблем із провисанням дверцят люка.
- Регульована петля з 3D-регулюванням.
- Люк відчиняється й закривається легким натисканням на дверцята, не вдаючись до додаткових пристосувань.
- Можливе виготовлення люка тип “Техно-3D” на замовлення з двома дверцятами.
Крім стандартних розмірів, можливе виготовлення люків тип "Техно-3D" на нашій фабриці за індивідуальними розмірами. Термін виготовлення 5-7 днів
Наші переваги:
- Гарантуємо найкращу ціну.
- Доставка по всій Україні.
- Бездоганний сервіс: ввічливі, компетентні консультанти тощо.
- Регулярні акції, знижки, тощо.
- Зручні способи оплати.
- Гарантія 5 років.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вага люка | 5.6 кг |
| Матеріал люка | Сталь |
| Навантаження на дверцята | 18 кг |
| Покриття | Полімерно-порошкове |
| Застосування люка | Під плитку |
| Спосіб відкривання люка | Натискний |
| Спосіб установки | Настінний |
| Габаритні розміри | |
| Висота кришки | 448 мм |
| Висота люка | 500 мм |
| Ширина кришки | 354 мм |
| Ширина люка | 400 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Схема відкривання | Орні дверці |
| Заповнення дверцята | Гіпсоволокнисті кнауф-суперлист вологостійкий (ГВЛ) |
| Глибина люка | 50 мм (+10мм в місцях встановлення засувок) |
| Регулювання дверцят | Регульована петля з 3D регулюванням |
- Ціна: 3 758 ₴
