




Люк під фарбування і шпалери 600х600 "Короб"
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Модель «Короб»
Люки під шпалери і фарбування типу «Короб» призначені для монтажу в стіни і міжкімнатні перегородки, викладені з цегли, шлакоблоків, газобетонних блоків, піноблоків та інших кам'яних будівельних матеріалів. Допускається також їх установка і стелі. Виготовляються вони з легкого і міцного алюмінієвого профілю, забезпечені потайними петлями і натискними замками, надійно фіксують дверцята в закритому стані. Їх дверцята фіксуються за рахунок натискних засувок. Відкриття-закриття люка відбувається простим натисканням на дверцята люка.
Монтаж люка
Люк невидимка під фарбування типу «Короб» кріпиться безпосередньо до конструкції отвору за допомогою саморізів або дюбелів. Вони вкручуються з внутрішньої сторони рами люка по її периметру. Закручування саморізів проводиться тільки вручну, щоб не порушити геометрію алюмінієвої рами люка. Бажано, перед закручуванням саморізів, засвердлити отвори трохи меншого діаметру, ніж діаметр саморізів. Це спростить монтаж і зменшить ризики деформації люка.По закінченні монтажу ці люки спочатку шпаклюються, а потім забарвлюються.
Обмеження:
- на люк-невидимка типу «Короб» не можна клеїти плитку. В іншому випадку при відкриванні дверцят люка буде пошкоджено край плитки (з боку шарніра) і деформація люка;
- каркас люка виконаний з алюмінію і в разі неправильного монтажу легко змінює геометрію і навіть ломається;
- люк невидимого типу «Короб» не можна кріпити безпосередньо до гіпсокартону, магнезиту та інших плит;
- люк-невидимка натискний типу «Короб» не можна встановлювати в підлогах, так як люк виготовлений з алюмінію і гіпсокартону, а, отже, не може нести навантаження;
- люк-невидимка типу «Короб» не можна встановлювати зовні будівель, тому що дверцята люка виконанні з гіпсокартону, який не призначений для впливу опадів;
- цей тип люка можна перевозити і зберігати тільки у вертикальному положенні.
Люки-невидимки ревізійні алюмінієві типу «Короб» під фарбування або шпалери призначені для забезпечення регулярного комфортного доступу до прихованих інженерних мереж і комунікацій, розташованих за передньою площиною стін або стель.
У нас в наявності ревізійні люки-невидимки типу «Короб» стандартних розмірів (200х200мм, 200х300мм, 300х300мм і тощо). Також ми виготовляємо люки даного типу для індивідуальних розмірів кратно 1 мм.
Прихований люк типу «Короб» відповідає європейським вимогам по довговічності, надійності і зручності експлуатації.
Ми гарантуємо високу надійність і довговічність нашої продукції..
Багаторічний досвід роботи в цій сфері, тисячі встановлених люків і вдячні клієнти дають нам право сказати - Вам сподобається!
- Післяплата
- Гарантія кращої ціни від виробника
- Будівельникам, виконробам, архітекторам, дизайнерам - спеціальна ціна від виробника
- Люк під замовлення по вашим розмірам - знижка 10%
- При покупці більше одного люка спеціальні ціни для всіх
- Ми цінуємо кожного клієнта – гарантуємо найкращу ціну
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | luki-shop |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал люка | Алюміній |
| Спосіб установки | Настінний |
| Застосування люка | Під фарбування, Під гіпсокартон |
| Спосіб відкривання люка | Натискний |
| Наявність замку | Ні |
| Герметичний | Ні |
| Вага люка | 4.8 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина люка | 600 мм |
| Висота люка | 600 мм |
| Глибина люка | 30 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Заповнення дверцята | Вологостійкий гіпсокартон Кнауф12,5мм |
| Регулювання дверцят | Немає |
| Метод відкривання | Відкриття натисненням |
- Ціна: 2 222 ₴
