
Алмазний шліфувальний круг (Черепашка) mini D-50, Р-100 Концентрація алмазного порошку 10%
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Алмазний шліфувальний круг (Черепашка):
Призначений для сухого (мокрого) шліфування та полірування виробів зі штучного та натурального каміння, кераміки. Ідеально підходить для зняття фаски та шліфування торців керамограніту та керамічної плитки. Коло кріпиться за допомогою липучки.
Призначення:
- Застосовується як на суху, так і з водяним охолодженням.
- Обертання при сухому використанні не повинно перевищувати 4500 об/хв.
- Використання з водяним охолодженням дозволяє збільшити ресурс кола Черепашки.
Характеристики:
- Концентрація алмазного порошку: 10%
- Діаметр, мм: 50
- Зернистість: 100
- Кріплення: ("липучка")
- Швидкість, об/хв: до 4500
- Призначення (матеріал): граніт/керамограніт/мармур/штучний камінь/бетон та інший камінь
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид обробки | Шліфування |
| Діаметр зовнішній | 50 мм |
| Діаметр внутрішній | 11 мм |
| Зернистість | 100 |
| Матеріал кола | Абразив, Алмаз |
| Призначення | Шліфувальний |
| Обробка матеріалу | Керамограніт, Керамічна плитка, Граніт, Камінь |
| Стан | Новий |
| Товщина | 4 мм |
- Ціна: 135 ₴