


Люк під плитку на присоску 200Х600
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Особливістю даної категорії люків є спосіб їх відкриття. Ці люки невидимки не обладнані натискним механізмом і для відкриття дверцят знадобиться присоска. Для того що б відкрити люк ви присмоктуєтеся до плитки і відтягуєте її, після цього дверцята люка разом з плиткою відкривається.
Обов'язкова умова – плитка повинна бути глянсова (гладка).
Присоска йде разом з люком в комплекті.
Працюючи вже більше 10 років ми накопичили великий вибір у виробництві нестандартних лючків-невидимок. Замовлення на нестандартні люки здійснюється протягом 5-7 робочих днів.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал люка | Сталь |
| Покриття | Полімерно-порошкове |
| Спосіб установки | Настінний |
| Застосування люка | Під плитку |
| Наявність замку | Так |
| Навантаження на дверцята | 13 кг |
| Вага люка | 4.2 кг |
| Габаритні розміри | |
| Ширина люка | 200 мм |
| Висота люка | 600 мм |
| Глибина люка | 50 мм |
| Ширина кришки | 154 мм |
| Висота кришки | 548 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Схема відкривання | Орні дверці |
| Заповнення дверцята | Гіпсоволокнисті кнауф-суперлист вологостійкий (ГВЛ) |
| Спосіб відкривання люка | Присоском (йде в комплекті з люком) |
- Ціна: 2 736 ₴