




Люк під плитку 500Х200 "Класика" - прихований, натискний
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Натискний ревізійний люк-невидимка тип «Класика»
Головною особливістю цих люків є відкривання дверцят за допомогою натискання на нього рукою («клікова система»). Водночас дверцята люка працюють за таким принципом: для відчинення — ви натискаєте на дверцята й вони легко відчиняються, для закриття — вам необхідно підвести дверцята до рами люка та злегка натиснути на них до характерного клацання. Після цього дверцята люка надійно фіксуються в закритому положенні. Цей тип відчинення дверцят люка-невидимки ще називають «клікова система». Таке відкривання можливе завдяки спеціальним кліковим замкам-засувкам типу «Mini Latch», які виготовлені в Німеччині та мають найвищий ступінь надійності. Це дає змогу розширити сферу застосування цієї конструкції ревізійних люків-невидимок. Крім стандартних випадків застосування люків під плитку, застосовуються у випадках, коли до оздоблювального матеріалу неможливо приліпити присоску, наприклад, оздоблення дверцят люка виконується структурною плиткою, мозаїкою та ін.
Монтаж:
Монтаж натискного люка типу «Класика» здійснюється тільки в вертикальній стіні та перегородці, виготовлені з різних будівельних матеріалів (цегла, газоблок, гіпсокартонні системи, піноблок тощо). Конструкція отвору, у який монтується люк, має мати правильну геометрію й бути міцною. Наприклад, якщо ми хочемо виконати отвір із гіпсокартонних металевих оцинкованих профілів (типу CW 50, CW 75, CW100), тоді обов'язково необхідно в порожнині профілів по периметру отвору вкласти дерев'яний брус, а також усі чотири кути отвору додатково зафіксувати сталевими меблевими куточками. Профіля мають бути надійно «зв'язаними» з основною несною конструкцією профільної системи. Для зручності монтажу, у рамі люка є монтажні отвори діаметром 4 мм.
Обмеження:
- Під час встановлення ревізійного люка типу «Класика» у отвір, не можна із силою тиснути на раму або на дверцята люка. Це може призвести до порушення геометрії люка або його псування;
- Люки -невидимки типу «Класика» виготовляються одностулковими завширшки тільки до 70 см. Люки завширшки понад 70 см виготовляються з двома дверцятами;
- У разі встановлення люка на вулиці, необхідно повідомити нам заздалегідь, у замовленні. Ми замінемо гіпсокартонну плиту на «Аквапанель»;
- Натискні люки типу «Класика» не можна встановлювати в підлогу, тому що вони не можуть нести вертикальні навантаження.
Крім стандартних розмірів, можливе виготовлення люків типу «Класика» на нашій фабриці за індивідуальними розмірами.
Наші переваги:
- Гарантуємо найкращу ціну.
- Доставка по всій Україні.
- Бездоганний сервіс: ввічливі, компетентні консультанти, тощо.
- Регулярні акції, знижки, тощо.
- Зручні способи оплати.
- Люки за вашими розмірами 5-7 днів.
- Знижка 6% — у разі самовивозу з нашого офісу.
- Виконробам, будівельникам, архітекторам — спеціальні ціни.
- Телефонуйте і ми підберемо найкраще рішення для вас.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал люка | Сталь |
| Покриття | Полімерно-порошкове |
| Спосіб установки | Настінний |
| Застосування люка | Під плитку |
| Спосіб відкривання люка | Натискний |
| Наявність замку | Так |
| Навантаження на дверцята | 12 кг |
| Вага люка | 3.5 кг |
| Габаритні розміри | |
| Ширина люка | 500 мм |
| Висота люка | 200 мм |
| Ширина кришки | 454 мм |
| Висота кришки | 148 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Схема відкривання | Орні дверці |
| Заповнення дверцята | Гіпсоволокнисті кнауф-суперлист вологостійкий (ГВЛ) |
| Глибина люка | 50 мм (+10мм в місцях встановлення засувок) |
- Ціна: 2 685 ₴