




Люк під фарбування і шпалери 200х200 "Стандарт"
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Ревізійний люк під фарбування тип «Стандарт»
призначені для монтажу в гіпсокартонних стінах і перегородках, а також в підвісних стелях. Використовуються лючки невидимки тип «Стандарт» всередині житлових і громадських приміщень, в стінах з будь-якого виду обробки, крім штучних (кахель, мармур та ін.).
Виготовлення люка тип "Стандарт":
Для виготовлення рам люків типу "Стандарт" використовується легкий і міцний алюмінієвий профіль особливої форми, завдяки використанню якого глибина цих виробів виявляється зовсім невеликою. У каркас дверцят люка встановлена гіпсокартонна вологостійка плита ТМ «Кнауф» товщиною 12,5 мм. Відмінною рисою даного типу люків є застосування оригінальних клікових замків-засувок типу «Mini Latch» виготовлених в Німеччині. Ці замки дозволяють відкривати дверцята без застосування ручок або спеціальних ключів. Дверцята люка відкриваються легким натисканням, а після закриття надійно фіксується в рамі люка. Замки німецького виробництва забезпечують чітку фіксацію дверей люка і необмежений термін служби. Спеціально розроблена нашими інженерами форма алюмінієвої конструкції лючка-невидимки та форма торця його профілю роблять люк, після монтажу та обробки, абсолютно непомітним.
Після остаточної обробки розташування люка виробляє тільки тонкий, акуратний проріз товщиною 1 мм по периметру дверцят.
Монтаж ревізійного люка типу "Стандарт":
Невидимий люк кріпиться безпосередньо до основної плити за допомогою саморізів. Саморізи прикручуються на лицьовій стороні по периметру рами люка. Закручування саморізів здійснюється тільки вручну, щоб не порушити геометрію алюмінієвої рами люка. Бажано, перед закручуванням саморізів, просвердлити отвори трохи меншого діаметра, ніж діаметр саморізів.Це спростить монтаж і знизить ризик деформації люка.
- Доставка
- Післяоплата
- Гарантія кращої ціни від виробника
- Будівельникам, виконробам, архітекторам, дизайнерам - спеціальна ціна від виробника
- Люк під замовлення за вашими розмірами - знижка 10%
- При покупці більше одного люка спецціни для всіх
- Ми цінуємо кожного клієнта – гарантуємо найкращу ціну
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал люка | Алюміній |
| Застосування люка | Під фарбування |
| Спосіб відкривання люка | Розпашній |
| Виробник | luki-shop |
| Заповнення дверцята | Вологостійкий гіпсокартон Кнауф12,5мм |
| Регулювання дверцят | Немає |
| Габаритні розміри | |
| Ширина люка | 200 мм |
| Висота люка | 200 мм |
| Глибина люка | 20 мм (+40мм в місцях встановлення засувок) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Спосіб установки | Настінний, Стельовий |
- Ціна: 1 216 ₴
