




З'ємний люк під плитку 300х300 "Універсал-AL"
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.З'ємний ревізійний люк під плитку «Універсал - AL»
інженерних мереж і комунікацій, розташованих за лицьовою площиною стін. Спеціально розроблена нашими інженерами конструкція люка типу "Універсал-AL", після монтажу та обробки стає повністю невидима!
Переваги:
- з
- вологостійкість;
- легка алюмінієва конструкція;
- ревізійний алюмінієвий люк під плитку можна використовувати у приміщеннях з підвищеною вологістю (кухня, ванна кімната тощо);
- дверцята прихованого лючка виготовлені з вологостійкого гіпсокартону фірми Knauf™. Захищає комунікації за люком від вологи, пилу;
- абсолютна невидимість люка;
- повністю з’ємні дверцята, що дає можливість встановити люк типу "Універсал-AL" навіть у важкодоступних місцях, де монтаж та експлуатація розпашного люка неможлива. Після відкривання дверцят люка, їх можна легко вийняти з рами люка і забезпечити максимальний доступ до ревізійного вікна;
- відкриття натисненням. Застосування оригінальних клікових замків-засувок типу «Mini Latch», вироблених в Німеччині. Замки дозволяють відкривати дверцята без застосування ручок, присосок або спеціальних ключів. Люк відкривається легким натисканням на дверцята, а після закривання надійно фіксуються в рамі. Замки німецького виробництва забезпечують чітку фіксацію дверцят люка. Ресурс замків 20.0000 відкриття/закриття;
- безпечний доступ до комунікацій. Люк тип "Універсал-AL" забезпечений двома страхувальними тросиками з карабінами, які надійно утримують дверцята люка і не дають йому випасти з отвору при відкриванні;
- дана модель люка часто використовується під ванною, замість морально застарілих екранів.
Облицювання люка:
З’ємний алюмінієвий люк типу "Універсал-AL" використовується в стінах, які облицьовуються плиткою, кахлем, мозаїкою (невеликий проріз між рамою і дверцятами дозволяє використовувати навіть з мозаїкою 10*10мм), керамогранітом, або будь-яким іншим штучним матеріалом.
Область застосування:
Можливе використання в приміщеннях з підвищеною вологістю (кухня, ванна кімната тощо), оскільки він здатний витримати величезні навантаження.
Монтаж:
Ревізійний люк-невидимка монтується тільки на вертикальні стіни і перегородки виконані з різних будівельних матеріалів (цегла, газоблок, гіпсокартонні системи, піноблок тощо).
Крім стандартних розмірів, можливе виготовлення люків типу "Універсал-AL" на нашій фабриці за індивідуальними розмірами кратно 1 мм.
- Гарантія 5 років.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | luki-shop |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал люка | Алюміній |
| Спосіб установки | Настінний |
| Застосування люка | Під плитку |
| Спосіб відкривання люка | Натискний |
| Наявність замку | Ні |
| Герметичний | Ні |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Регулювання дверцят | Немає |
| Схема відкривання | Знімна дверцята |
| Заповнення дверцята | Вологостійкий гіпсокартон 12,5 мм Кнауф |
| Габаритні розміри | |
| Ширина люка | 300 мм |
| Висота люка | 300 мм |
| Глибина люка | 40 мм |
| Ширина кришки | 292 мм |
| Висота кришки | 289 мм |
- Ціна: 2 060 ₴


